SAKURA SPC 9 DMA multifunkční jednotka, odvlhčovač vzduchu

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 
Dostupnost Vyprodáno
Cena 6 610,74 Kč bez DPH
7 999 Kč    
Kód produktu SPC 9 DMA
Značka Sakura
Kategorie Odvlhčovače a vysoušeče vzduchu
 

Multifunkční jednotka Sakura SPC 9 DMA je MULTIFUNKČNÍ přístroj a nabízí jako jediný na současném evropském trhu 5 funkcí v 1 jednotce. Můžete si zvolit z následujících režimových variant: CHLAZENÍ, ODVLHČOVÁNÍ, ZVLHČOVÁNÍ, VENTILACE nebo ČIŠTĚNÍ VZDUCHU, díky kterým vytvoříte ve svém domově optimální klima.

Díky jejímu tichému chodu (max.46 dB) pro Vás bude příjemným atmosféru nerušícím pomocníkem v domácnosti a se svým elegantním provedením také designovým prvkem v interiéru. Přístroj je vhodný do prostor o velikosti do 25 m3.

Jednotka je v režimu chlazení samo odpařovací, čímž odpadají starosti s vyléváním kondenzátu. Pokud se nádržka při režimu odvlhčování naplní, dojde k automatickému vypnutí přístroje, tedy nehrozí její přetečení a následné starosti s úklidem.

Jednotka je snadno přemístitelná, vybavená rukojetí pro snadný úchop. Výhodou je její nízká hmotnost a to pouze 15,5 kg.

Sakura SPC 9 DMA si hravě poradí svým výkonem ve vlhkých prostorách, kdy za jeden den dokáže odstranit až 25 litrů vlhkosti z ovzduší. Naopak pokud potřebujete prostory trochu zvlhčit, pomůže Vám až 200 ml za hodinu a zaujme Vás možností digitálního ovládání regulace vlhkosti v místnosti. Zabudovaná čistička vzduchu osloví především alergiky. Doplňková sada filtrů není součástí balení, ale pokud máte zájem dýchat svěží vzduch bez částeček prachu, bakterií a dalších nežádoucích jevů, je zde k dispozici sada filtrů, které pochytají vše, co by Vám mohlo způsobit potíže při dýchání.

Sakura SPC 9 DMA je výbornou volbou pro lidi, kterým záleží na životním prostředí, neboť je plněna ekologickým chladivem R410A. Tato jednotka nevyžaduje odbornou montáž, stačí ji zapojit do elektrické sítě, a pokud to vyžaduje zvolený pracovní režim, tak připojit hadici k posuvné liště do okna a přístroj Vám může začít plně sloužit. Součástí balení je i dálkové ovládání, takže přístroj můžete ovládat dálkově třeba z pohodlí Vašeho křesla. 

Sakura SPC 9 DMA se svou multifunkčností stává perfektním vánočním dárkem pro Vaše blízké, protože jim poslouží jako jeden z mála přístrojů celoročně. V létě ochladí, v zimě odvlhčí nebo zvlhčí a celoročně očistí vzduch od nečistot. Se Sakurou také ušetříte místo, protože místo klimatizace, odvlhčovače, zvlhčovače a čističky vzduchu skladujete jen jeden kompaktní přístroj zajímavých rozměrů.

Vlastnosti produktu 

  • 5 v 1 - funkce chlazení, odvlhčení, zvlhčování, ventilace, čištění vzduchu*
  • Elegantní design 
  • Tichý provoz 
  • Snadná instalace 
  • Samoodpařovací kondenzát při funkci chlazení 
  • Digitální ovládání regulace vlhkosti 
  • Automatické vypnutí odvlhčovače, pokud je nádržka na kondenzát plná 
  •  Kompaktní rozměry, rukojeť pro snadné přenášení 
  • *Doplňkové příslušenství - sada filtrů (pro funkci čističky vzduchu) 

 

Parametry produktu

Výkon: 900 W
Příkon chlazení: 360 W
Provozní proud: 1,1 A
Chladivo: R410A (185g)
Příkon: 360 W
Vhodná pro prostor: max. 15 m2
Hloubka: 285 mm
Šířka: 375 mm
Výška: 500 mm
Jmenovitý výkon zvlhčování: 60 W
Jmenovitý výkon odvlhčování: 360 W
Ovládání: Digitální
Zdroj napětí: 220/50 V/Hz
Hlučnost: 42-46 dB / A
Hmotnost 12 kg
Provedení levé
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.