Viadrus Hercules U26 ECO kotel na tuhá paliva, 6 článků - Emisní třída 3

 
 

 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 41 870 Kč
Ušetříte 9 211 Kč (–22 %)
32 659 Kč    
Kód produktu 19 918
Značka Viadrus
Kategorie Kotle na tuhá paliva
 

Kotle je možno použít pro systémy se samotížným i nuceným oběhem topné vody. Hercules U26 ECO je určen k ekologickému spalování koksu při splnění emisních podmínek třídy 3 dle ČSN EN 303-5. V konstrukci kotle jsme využili naše dlouholeté zkušenosti v oblasti litinových kotlů na tuhá paliva. Kotle je možno použít pro systémy se samotížným i nuceným oběhem topné vody. Povinnou výbavou kotlů určených do uzavřených otopných systémů je zabezpečovací zařízení proti přetopení. Kotle určené do otevřených otopných systémů není nutno tímto zabezpečovacím zařízením vybavovat. Kotel je vyráběn ve výkonu od 15 do 50 kW.

Hercules U 26 ECO je určen k ekologickému spalování koksu. Kotle je možno použít pro systémy se samotížným i nuceným oběhem topné vody.

Výkon: 15 ~ 50 kW

Palivo: koks

Přednosti:

- splňuje emisní třídu 3 dle ČSN EN 303-5
- účinnost až 84,1%
- několik možností přestavby na kotel vyšší emisní třídy
- vysoká životnost českého litinového výměníku
- možnost samotížného provozu
- výkon kotle podle počtu článků
- vodou chlazené pevné rošty
- jednoduchá obsluha a údržba

Rady a tipy:

Do místnosti, kde bude kotel instalován, musí být zajištěn trvalý přísun vzduchu pro spalování a větrání kotelny. Spotřeba vzduchu činí cca 3,5m3/1kW výkonu kotle. Minimální součtová plocha větracích otvorů, nejlépe jeden u podlahy, druhý u stropu kotelny, je 0,015m2 na 1kW výkonu kotle. Instalaci kotle na originální litinový podstavec, zlepšíte přístup k vybírání popele.

Hmotnost 366 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.